Hotline 00421 918 874 950

You'll love all the amenities we offer!

Cenová dostupnosť

Cena dovoľujúca zažiť Vysoké Tatry každému.

Domáca Atmosféra

Apartmány s kuchyňou a vlastným vchodom Vám poskytnú súkromie a možnosť pripraviť si vlastnú stravu.

Výhodná poloha

Ideálna poloha v tichom prostredí iba 4 km od Starého Smokovca, 7 km od Tatranskej Lomnice, 20 km od Štrbského Plesa, 10 km od Aquacity Poprad a 10 km od letiska Poprad.

Tradícia od roku 1982

Tri generácie mama-dcéra-vnučka sa postarajú o Vaše pohodlie.

Rooms and Facilities

Naše apartmány sú súčasťou domu s veľkou záhradou a altánkom, situované na prízemí s celkovou rozlohou 90 m2. Súčasťou apartmánov je bezplatné parkovacie miesto pri dome pre 3 vozidlá. Taktiež je možné parkovať na ceste pred domom.

Apartmán 1

Apartmán 1 má 40 m2. Ponúka samostatný vchod, dve dvojposteľové izby, kuchyňu a kúpeľňu (sprcha, umývadlo, WC), TV (karta Skylink za poplatok), WiFi.

 • kúpelňa (sprcha, umývadlo, WC)
 • 2 dvojposteľové izby
 • vlastná kuchyňa
 • TV (karta Skylink za poplatok)
 • Free WIFI
 • samostatný vchod
 • altánok (posedenie a grilovanie)

Apartmán 2

Apartmán má 50 m2. Ponúka samostaný vchod, dve dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, kuchyňu, kúpeľňu (sprcha, umývadlo, WC) + samostatné WC, TV (karta Skylink za poplatok), WiFi. V záhrade je altánok, vhodný na posedenie a grilovanie.

 • kúpelňa (sprcha, umývadlo, WC)
 • 2 dvojposteľové izby
 • vlastná kuchyňa
 • TV (karta Skylink za poplatok)
 • Free WIFI
 • samostatný vchod
 • altánok (posedenie a grilovanie)
Adresa Sadová č.121, 059 86 Nová Lesná

Aktivity v okolí

V blízkosti privátu Klara je lyžiarske centrum Greguška Ski (1 km), kde sú dva lyžiarske vleky vhodné pre deti a začínajúcich lyžiarov. Pre náročnejších lyžiarov sú v blízkosti lyžiarske centrá v Starom Smokovci ( 4 km ), v Tatranskej Lomnici (8 km) a na Štrbskom Plese (15 km ).

Vo Vysokých Tatrách je množstvo cyklotrás a bežeckých trás. Z Novej Lesnej vedú lesné cyklotrasy do Dolného Smokovca, Mlynice, Starej Lesnej, Horného Smokovca či Tatranskej Lomnice. Kto obľubuje turistiku, má možnosť okrem tatranských chodníkov objavovať aj krásy Belianskych, Západných a Nízkych Tatier, Slovenského raja a Pieninského národného parku (atrakciou je splav na pltiach). Blízkosť a náväznosť národných parkov je v severnej časti Slovenska jedinečná a výnimočná.

Keď počasie nepraje, ponúkneme Vám výlety do okolitých jaskýň a to Belianskej, Važeckej, Dobšinskej a Demänovskej. Najkrajšie historické pamiatky, zapísané aj v zozname kultúrneho dedičstva UNESCO, nájdete v Spišskej Sobote, Kežmarku, Levoči, Žehre, v Spišskej kapitule, nad ktorou sa týči Spišský hrad - najväčší stredoveký hrad v strednej Európe. Kto má rád teplú termálnu vodu alebo dobrú rybačku, príde si na svoje vo Vrbove (15 km), kde sa nachádza termálne kúpalisko a rybársky revír. Najbližšie termálne kúpalisko s plavárňou je Aquacity Poprad (8km). Veľkej obľube sa teší Tatralandia (64 km) a Bešeňová (75 km). Nech už sú Vaše priania a predstavy akékoľvek, príďte. Veríme že nájdete, čo hľadáte!

Owner Image

About the Owner

O pohodlie našich hostí sa stará rodina v podobe troch generácií:

mama- Žofia, dcéra- Katarína a vnučka- Klára.

Vysoké Tatry sú naším domovom, kde žijeme od detstva. Preto ich veľmi dobre poznáme a sme rady, keď môžeme zdieľať svoje skúsenosti a informácie s našimi hosťami.

Hovoríme anglicky, nemecky, rusky, poľsky.

We offer a wide selection of services

Bezplatné parkovacie miesto pri dome pre 3 vozidlá. Taktiež je možné parkovať na ceste pred domom, kde je parkovacie miesto pre 2 vozidlá.

Možnosť priviesť si domáceho miláčika po dohode s vlastníkmi.

Altánok, kde je možné grilovať, variť guláš alebo posedieť si v prípade zlého počasia. Slúži aj ako fajčiareň.

Get in touch with Us

If you have any questions feel free to contact us!

Contact Image
Katarína Gánovská
Booking and Reservation
+421 (918) 874 950

Send an email. All fields are required.

Logo

Sadová č.121, 059 86 Nová Lesná

If you have questions or need additional information, please call Us:

 • 00421 918 874 950
 • 00421 52 442 3103